CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

 

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

Drogi Rodzicu,

 
Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasie pandemii

INFORMATOR DLA RODZICÓW SZANOWNI PAŃSTWO Od wielu miesięcy wszyscy znajdujemy się w całkiem dla nas nowej trudnej rzeczywistości, wobec której nie mamy niezawodnych...

 
 

23 czerwca 2016 roku w ramach udziału w kampanii społecznej CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM nauczyciele bibliotekarze zaprosili uczniów klas drugich na niezwykłe spotkanie z książką. Dzieci poznały historię Warsa i Sawy. Tę piękną opowieść o powstaniu Warszawy czytali drugoklasistom nauczyciele bibliotekarze. Następnie uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. „Bazyliszek”. Spotkanie miało na celu zachęcenie dzieci do czytania książek oraz do mądrego  spędzania wolnego czasu.