Czy to już jest koniec? – pożegnanie absolwentów

 

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

Drogi Rodzicu,

 
Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasie pandemii

INFORMATOR DLA RODZICÓW SZANOWNI PAŃSTWO Od wielu miesięcy wszyscy znajdujemy się w całkiem dla nas nowej trudnej rzeczywistości, wobec której nie mamy niezawodnych...

 
 

Pewien etap w życiu młodych absolwentów SP nr 12 w Dąbrowie Górniczej zakończył się. 24 czerwca 2016 r. pożegnali swoją pierwszą szkołę. Podczas oficjalnej części akademii wszyscy dzielnie się trzymali i dumnie prężyli pierś kiedy wręczano liczne nagrody. Pani Dyrektor Lidia Bancerz oraz przedstawiciel rodziców p. Wojciech Bednarski w ciepłych słowach podsumowali sześć lat, które minęły jak jeden dzień w „Naszej 12”. W części artystycznej usłyszeliśmy piosenkę M. Grechuty. Dawid wyśpiewał, że „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy…” i to nam poprawiło humor. Pięknie zaprezentowany taniec irlandzki oraz pokaz gimnastyczny dziewcząt z klasy VI a uświadomiły naszym absolwentom, że świat należy do nich. Wzruszające wykonanie  utworów M. Szpaka przez Krzysia i Wiktorię,  utwierdziło nas w tym przekonaniu. Finał wybrzmiał wzruszającą recytacją absolwentów oraz  pożegnalnym tangiem. Tu już nie kryliśmy łez.

My dziś z piosenką pożegnamy was
Niech ta piosenka stale łączy nas
Gdy usłyszycie tej melodii ton
Niech w waszych sercach radość budzi on

Tradycją naszej placówki jest wybór absolwenta roku. Ten zaszczytny tytuł przypadł Paulinie Bednarskiej z klasy VI a, która uzyskała średnią z przedmiotów nauczania 6,0. Wspaniałe pożegnanie absolwentów zostało przygotowane przez wychowawców klas szóstych: mgr Alinę Czaję, mgr Jadwigę Janowską, mgr Artura Kaczmarczyka oraz mgr Bożenę Galę, mgr Beatę Janowską i mgr Grażynę Kubiczek. Pamiętajmy jednak, że ważne są dni, których jeszcze nie znamy