Dzień Sportu

 

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

Drogi Rodzicu,

 
Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasie pandemii

INFORMATOR DLA RODZICÓW SZANOWNI PAŃSTWO Od wielu miesięcy wszyscy znajdujemy się w całkiem dla nas nowej trudnej rzeczywistości, wobec której nie mamy niezawodnych...

 
 

01.06.2016 r. obchodziliśmy Dzień Sportu, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie z naszej szkoły. Każda klasa brała udział w rywalizacji sportowej ze swoimi rówieśnikami z danego rocznika. Uczniowie uczestniczyli w następujących konkurencjach: sztafetowe biegi przełajowe, przeciąganie liny, sprawnościowy tor przeszkód czy konkurs rzutów wolnych do kosza. Po przeprowadzeniu zawodów każda klasa na apelu szkolnym została nagrodzona pamiątkowym dyplomem za aktywny udział w obchodach Dnia Sportu.