ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

 

Bezpieczne wakacje

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Pamiętajmy, że to przede wszystkim od nas zależy, czy będą one bezpieczne, a tym samym udane. Dlatego niezależnie...

 
Pożegnanie klas ósmych

Pożegnanie klas ósmych

24 czerwca 2022 uczniowie klas ósmych zostali absolwentami Szkoły Podstawowej nr 12. Z tej okazji podziękowali wszystkim, dzięki którym osiem lat mogli uczyć...

 
“Polszczyzna -Słowiańszczyzna”

“Polszczyzna -Słowiańszczyzna”

Bibliotekarze we współpracy z nauczycielami języka polskiego realizowali projekt “Polszczyzna -Słowiańszczyzna”. Celem przedsięwzięcia m.in. było...

 
 

„Po raz ostatni woła nas dzwonek –
śpiew, oklaski i wrzawa.
A potem nagle się wszystko zapada
w ciszę tak wielką,
że tylko słychać, jak brzęczy za szybą
samotnej muchy skrzydełko.”
Bogdan Ostrowski

24 czerwca 2016 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Z uwagi na fakt, że społeczność szkolna jest liczna zostało ono podzielone na trzy grupy. Pierwsza akademia została przygotowana przez uczniów klas II a i II b pod okiem pani Małgorzaty Jaklewicz oraz Izabelli Tomanek dla kolegów z klas pierwszych i drugich. Uczniowie zaprezentowali inscenizację, pt. „Przed wyjazdem na wakacje”, która połączona była z ciekawymi aranżacjami wakacyjnych piosenek, radosnym tańcem oraz popisem gry na harfie. W dalszej kolejności klasy trzecie, czwarte i piąte uroczyście kończyły rok szkolny 2015/2016. Akademię przygotowała pani Anita Król oraz Dorota Zaporowska wraz z dziećmi z klas III a, III b i V b. Pani Dyrektor Lidia Bancerz w swoim wystąpieniu gratulowała wszystkim uczniom wspaniałych sukcesów w nauce, skierowała też podziękowania do nauczycieli za trud, jaki włożyli w edukację swoich uczniów i życzyła wszystkim miłych, słonecznych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Żegnaj, kochana szkoło!
Witajcie – góry i morze!

Klasy I – III

Klasy III – V