100 lecie Praw Miejskich Dąbrowy Górniczej

 

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

Drogi Rodzicu,

 
Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasie pandemii

INFORMATOR DLA RODZICÓW SZANOWNI PAŃSTWO Od wielu miesięcy wszyscy znajdujemy się w całkiem dla nas nowej trudnej rzeczywistości, wobec której nie mamy niezawodnych...

 
 

W ramach realizacji  projektu “100 lecie Praw Miejskich Dąbrowy Górniczej” odbyły się kolejne konkursy dla uczniów klas I -III: Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Herb i zabytki Dąbrowy Górniczej” oraz “Osobliwości przyrodnicze Dąbrowy Górniczej”.

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego „Herb i zabytki Dąbrowy Górniczej”
Klasy I
I miejsce – Maja Kucharska, Alicja Musiał, Maja Zaczyńska, Emilia Janus
II miejsce – Gabriela Stasikowska, Julia Warzecha, Gabriela Równicka, Wiktor Papierniak
III miejsce – Amelia Marzec, Julia Chełkowska, Ewa Norberczyk
Wyróżnienie:
Zuzanna Pikuła, Mia Musiał, Konrad Sokołowski, Aleksy Poręba, Amelia Domińska, Mateusz Chochorowski, Jan Nalepa, Borys Kasprzyk, Krzysztof Krzyżek,
Wyróżnienie: Magdalena Kalei, Mateusz Michnika, Filip Pniak, Tomasz Majrzyk, Maciej Chodziński, Maja Strzelec
Klasy II
I miejsce : Adam Czarnecki, Piotr Kafara, Kacper Musiał, Hanna Walenczak
II miejsce : Aleksander Kazibut, Kuba Borowiec, Natalia Kawczyńska, Łukasz Moliński
III miejsce: Rafał Łopatowski, Norbert Ostrowski, Szymon Brodowski, Wiktor Figiel, Jan Browarski, Filip Papierniak
Klasy III
I miejsce – Nina Chołuj- Kuczaj
II miejsce – Iga Kowalska
III miejsce – Aleksandra Bączek

Wyniki Szkolnego Konkursu “Osobliwości przyrodnicze Dąbrowy Górniczej”.
Klasy I
I MIEJSCE: JULIA PAPROTA KLASA 1 C, PIOTR CHMIELARCZYK KLASA 1 A
II MIEJSCE: ADAM GASZTYK KLASA 1 C , KAJA LATAŁA KLASA 1 A
III MIEJSCE: WIKTORIA GAWOR KLASA 1 C, KALINA SOBORAK KLASA 1D
Klasy II
I MIEJSCE: ZUZANNA MAJ KLASA 2 B, MAJA WITEK KLASA 2 F, KACPERT LEMPART KLASA 2 D
II MIEJSCE: JAN NALEPA KLASA 2 D, EMILIA MACHA KLASA 2 A
III MIEJSCE: BLANKA BARTOS KLASA 2 A
Klasy III
I MIEJSCE: BĄCZEK ALEKSANDRA KLASA 3 C, ZOFIA CICHECKA KLASA 3 C
III MIEJSCE: BARON ALEKSANDRA KLASA 3 C, ZUZANNA KOZUB KLASA 3 C, IGA KOWALSKA KLASA 3 C, POLA LITEWKA KLASA 3 C