Raport z ewaluacji

 

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

Drogi Rodzicu,

 
Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasie pandemii

INFORMATOR DLA RODZICÓW SZANOWNI PAŃSTWO Od wielu miesięcy wszyscy znajdujemy się w całkiem dla nas nowej trudnej rzeczywistości, wobec której nie mamy niezawodnych...

 
 

Informujemy, że na stronie www.npseo.pl/action/raports oraz w bibliotece szkolnej znajduje się raport z przeprowadzonej w naszej szkole ewaluacji. Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom uczniów klas V i VI za wypełnienie ankiety. Specjalne podziękowania składamy grupie rodziców, która wzięła udział w wywiadzie przeprowadzonym przez ewaluatorów.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne.