Wiosenne kwiaty

 

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

HIGIENA CYFROWA – WAŻNE INFORMACJE

Drogi Rodzicu,

 
Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasie pandemii

INFORMATOR DLA RODZICÓW SZANOWNI PAŃSTWO Od wielu miesięcy wszyscy znajdujemy się w całkiem dla nas nowej trudnej rzeczywistości, wobec której nie mamy niezawodnych...

 
 

Ostatniego dnia marca gościliśmy dzieci wraz z opiekunkami z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 14. Spotkanie zaszczyciła swoją obecnością Pani Dyrektor Lidia Bancerz. Zmagania sportowe poprzedził występ uczennic z klasy pierwszej, które zaprezentowały układ taneczny do utworu J. Straussa „Polka Trish – Trash” przygotowany przez panią E. Norberczyk. Następnie nasi mali goście „wspierani” przez uczniów z klasy 2 f wzięli udział na sali gimnastycznej w wyścigach rzędów zaaranżowanych przez panią B Sokalską przy współpracy pań J.Bieńkowskiej i A. Barańskiej – Feledyk. Później w sali świetlicowej dzieci z przedszkola poznały po ułożeniu puzzli wiosenne  kwiaty. Dowiedziały się, że wśród wielu gatunków niektóre są pod ochroną. Pięknie pokolorowane prace są ozdobą świetlicy.