W karnawałowych rytmach

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

4 lutego 2016 r. Szkoła Podstawowa nr 12 rozbrzmiewała głośną muzyką w karnawałowych rytmach.  Panie ze świetlicy zorganizowały w  trzech grupach wiekowych zabawę taneczną dla uczniów naszej placówki. Uczestnicy świetnie się bawili. Największą opieką zostali otoczeni pierwszoklasiści. Laserowe błyski, podświetlane kule stworzyły wspaniałą atmosferę. Grał dla nas niezrównany Pan Maciej.

Klasy I

Klasy II – III

Klasy IV – VI