Zimowa giełda sprzętu sportowego

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

20 stycznia 2016 roku odbyła się zimowa giełda używanego sprzętu sportowego. Po raz kolejny mieszkańcy naszego osiedla mogli sprzedać lub kupić za niewielkie pieniądze poszukiwany sprzęt sportowy. Największym zainteresowaniem cieszyły się narty i łyżwy. Pomysłodawcą giełdy była pani Barbara Sokalska, a pomagali uczniowie klas: IV b, VI a i VI b.