Zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

W dniu 11 grudnia 2015 r. dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w zajęciach pt. „Zimowe gry i zabawy z wykorzystaniem tablicy multimedialnej”, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej filia nr 7. Na zajęciach korzystano z programu komputerowego ” Akademia Umysłu” z serii „Zima”. Podczas zajęć dzieci wykonywały zadania interaktywne rozwijające zdolność kojarzenia, spostrzegawczość oraz doskonalące koordynację wzrokowo – ruchową. Ponadto rozwiązywały rymowane zagadki na temat zimowych dyscyplin sportowych oraz krzyżówkę z hasłem. Udział w zajęciach zorganizowała Jolanta Bieńkowska.