Zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej

 

Prawa Dziecka

Prawa Dziecka

Prawo ma służyć człowiekowi, jest naszą podstawą funkcjonowania w społeczeństwie i tarczą ochronną. Dzieci posiadają szczególne prawa. Dziecko nie potrafi...

 
Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

28 i 29 listopada w odbyło się WIELKIE ANDRZEJKOWE WRÓŻENIE. Motywem przewodnim w tym roku były kolory i kwiaty. Uczennice i uczniowie klas III-VIII w kolorowych...

 
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Kierownik świetlicy wraz z wychowawcami  świetlicy zapraszają uczniów i ich opiekunów na coroczne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbędą się 12 grudnia...

 
 

W dniu 11 grudnia 2015 r. dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w zajęciach pt. „Zimowe gry i zabawy z wykorzystaniem tablicy multimedialnej”, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej filia nr 7. Na zajęciach korzystano z programu komputerowego ” Akademia Umysłu” z serii „Zima”. Podczas zajęć dzieci wykonywały zadania interaktywne rozwijające zdolność kojarzenia, spostrzegawczość oraz doskonalące koordynację wzrokowo – ruchową. Ponadto rozwiązywały rymowane zagadki na temat zimowych dyscyplin sportowych oraz krzyżówkę z hasłem. Udział w zajęciach zorganizowała Jolanta Bieńkowska.